Teknoloji

“PlayStation 5 Slim” Adlı Yeni Cihazın İlk Görüntüleri Sızdı: Lansmanından Haftalar Geçebilir!

Microsoft’un ABD’de açtığı davada yer alan bilgilere göre Sony, bu yıl içinde daha uygun fiyatlı bir sürüme sahip olacak. PlayStation 5 İncemodeli çıkacaktı.

Şimdi PlayStation 5’ten daha inceVe daha kısabir manzaraya sahip olmak, çıkarılabilir disk ile birlikte gelirPlayStation 5 Slim’in görüntüleri ortaya çıktı.

PS5 Slim, PS5 ile aynı fiyata satılabilir

Uzun süredir tartışma konusu olan cihazın geleceği, Microsoft’un davasında belgelerle doğrulandı. Ancak şu ana kadar elimizde PS5 Slim modelinin somut görüntüleri yoktu. Söylentilere konu olan PS5 Slim’in ilk görüntüsü bugün erken saatlerde yayınlandı. Çin forumunda göründü.

Sızan bir video, söylentiye konu olan cihaza daha iyi bakmamızı sağlıyor. Avustralyalı bir PlayStation onarım uzmanı. Daha İyi Elektronikdan gelen görselde potansiyel bir PS5 modelinin plastik kasasını görebiliyoruz.

Görsellerdeki cihaz; disk sürücüsü için bir çıkıntı,havalandırmalar için daha küçük bir alana sahip bir eğrilik, kasanın her iki tarafında iki yarığa.mevcut PS5 modellerinde bulunan tekli USB-C ve USB-A bağlantı noktaları yerine ön tarafta ikili USB-C bağlantılarınasahip olduğunu görebiliriz.

Microsoft’un dava belgelerine bakılırsa şirket, PS5 Slim’in, PS5 Digital Edition ile aynı fiyat 399,99 $satacağını düşünür.

Sızdırılan ilk bilgilere göre söz konusu cihaz eylül ayında çıkış yapacaktı. Söylentiler doğruysa, sadece yeni bir PS5 sürümünü görmek için Haftalarımız kaldı.

haber-karkamis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu