Galatasaray’ın Bayern Münih’e 80 Dakika Direnmesine Sosyal Medyadan Tepkiler
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-PFSMuHM8.webp)
Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih ile deplasmanda karşılaşan Galatasaray, rakibine 2-1 yenilerek Almanya’dan eli boş döndü. Maçın hakemi Portekizli Antonio Nobre’nin aldığı kararlarla Galatasaray taraftarını çılgına çevirdiği maç sonrası tepkilere bakalım.
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda Bayern Münih ile karşılaştı. Kaleyi doğru savunan ve gol pozisyonlarından yararlanamayan sarı-kırmızılılar, karşılaşmayı 2-1 kaybetti.
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-0-gTEFqLet.jpg)
81. ve 86. dakikalarda Harry Kane ile 2-0 geride kalan Galatasaray, son saniyelere kadar pes etmedi.
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-1-A8d9DrnG.jpg)
90+3. dakikada oyuna sonradan giren Bakambu’nun golü mağlubiyeti engellemedi ve maç 2-1 sona erdi. Maçın ardından hakem Antonio Nobre’ye tepkiler geldi.
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-2-sD3vwsvA.jpg)
Maç sonrası tepkiler şöyle oldu:
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-3-Vk71G96z.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-4-gkNMGSsX.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-5-5tVD21Ed.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-6-VQnYBQOa.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-7-YHdGFbMX.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-8-lgNhvZK8.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-9-dRfBtmHt.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-10-NpDIDy5a.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-11-BMIm54Or.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-12-EzTi6AiM.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-13-RVfOir6Y.jpg)
?
![](https://haberaltinova.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/galatasarayin-bayern-munihe-80-dakika-direnmesine-sosyal-medyadan-tepkiler-14-iNJuPZ4I.jpg)
Maç sonrası görüşleriniz neler?