Haber

Anaokulumuz bir yaşında.

Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi ilk yılını tamamladı. Geçen yıl 17 Temmuz’da kapılarını açan Anaokulunda öğrenciler ve öğretmenler 1. yıl pastasını alkışlarla kestiler. Kemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin, kreşin daha nice yıllar Kemer’e hizmet etmesini dilediklerini söyledi.

Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Hayırsever iş adamı ve turizmci Orduvar Akman’ın Kemer Belediyesi’nin katkılarıyla yaptırdığı Kreş ve Gündüz Bakımevi 17 Temmuz 2022’de eğitime başladı.

Kreşte ilk yıl için pasta kesildi. Birinci yıl kutlama programına Kemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin, Kemer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Erdoğan Okay, Kreş Müdürü Oya Aslantaş, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

1. yıl pastasının alkışlar eşliğinde kesilmesinin ardından bir konuşma yapan Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin, “Anaokulumuzun açılışının 1. yıl dönümünü kutluyoruz. Anaokulumuzda her biri üniversite mezunu ve alanında uzman 12 eğitimci olmak üzere 20 belediye çalışanı görev yapmaktadır. 165 öğrencimiz eğitimlerine devam etmektedir. 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında 70 öğrenciyi mezun ettik. Çok başarılı bir dönemi geride bıraktık. Kemer Belediyesi olarak hijyen koşullarını ön planda tutarak tüm öğrencilerimize ve Kemer halkına en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bu vesileyle daha nice yıllarda nice mezunlar vermek ümidiyle birinci yılımızı kutluyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habercifteler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu